Střechy Rabinský Opava

dektrade
Firma Střechy Rabinský Opava instaluje hydroizolační pásy Elastek nebo Glastek firmy Dektrade a.s. na Vaše rovné střechy. Pásy jsou vyrobeny z SBS modifikovaného asfaltu s různýmy typy nosných vložek.

Střechy Rabinský Opava Novaglass
Na rovné střechy instalujeme také hydroizolace Novaglass. Ano, pokud nechcete zanedbat estetický vzhled, trvanlivost použitých materiálů, opravitelnost, akustické vlastnosti a výhody nepropustnosti i chování při požáru. Zvolte naši dodávku hydroizolace Novaglass. Střecha Rabinský Opava vám ji nejen dodá, ale i odborně nainstaluje

fatrafolStřecha Rabinský Opava používá pro rovné střechy také střešní systém FATRAFOL-S. Ten je pro střechy jednoplášťové i dvouplášťové, větrané i nevětrané, s tepelně izolační vrstvou pod i nad krytinou, sklonité i bezespádé, pro střechy nepochůzné i pochůzné, s násypem kameniva nebo zeminy, se zahradní úpravou, zavodněním, apod. Střešní sytém FATRAFOL-S podle typu hydroizolační fólie může být kladen na všechny běžné podklady a to jak u novostaveb, tak při modernizacích starších objektů.