Střechy Rabinský Opava

tondach strecha rabinsky opavaFirma TONDACH nabízí velký výběr z vysoce kvalitních a odolných pálených střešních tašek v rozličných povrchových úpravách a mnoha barevných variantách, tyto tašky pokládáme na laťované střechy střechy. Mají dlouhou životnost, až 100 let se zárukou 33 roků, kterou pro vás garantujeme.

bramac strecha rabinsky opavaStřechy Rabinský Opava polkádá tašky BRAMAC i proto, že betonové tašky lze bez problémů používat i déle než 100 let. Již při výrobě kvalita jejich materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje. Jako jediný výrobce na trhu poskytuje firma BRAMAC vedle běžné 30-leté záruky na kvalitu materiálu také nadstandardní 15-letou záruku na funkčnost střešního systému

eternit dacora strechy rabinsky opavaEternit Dacora je dalším z materiálů, kterými jsme schopni my Střechy Rabinský Opava, pokrýt vaši střechu. Díky své struktuře dodá střeše jedinečný výraz. Tato střešní krytina lze použít jak u moderních novostaveb, tak při rekonstrukcích původních azbestocementových střech. Velkou výhodou vláknocementové krytiny Dacora je možnost pokládky na laťování i na plné bednění.

katepalFirma Katepal se výrobou střešních šindelů zabývá již od roku 1949, po tuto dobu bezproblémově slouží svým uživatelům odborně položené střechy z šindele Katepal.

Od roku 2005 tato finská firma navíc přešla u výroby všech typů šindelů na vývojem zkvalitněný materiál a šindele SuperKatepal vyrábí z kvalitního SBS modifikovaného bitumenu v I. třídě kvality (EN 544).

Na šindele tak garantují záruku 30 let a jejich životnost je odhadována na 50-60 let.

"Nedáváme prázdné sliby. Vyrábíme ověřenou kvalitu..."

iko
IKO se stalo za dobu svého působení specialistou na šindele, čímž je zaručena nejvyšší kvalita výrobků a jistota pro Vaši střechu.

Společnost IKO využívá výhod integrální vertikální integrace: veškeré strategické suroviny jsou získávány a pečlivě zpracovány v rámci uskupení IKO. Tím je pro Vás zaručena nejvyšší kvalita a konzistentnost finálních výrobků.

IKO zaručuje kvalitu nabízených výrobků, neboť všechny šindele IKO mají CE certifikát a kvalita výrobků je navíc monitorována světoznámou externí laboratoří (Technickou univerzitou v Mnichově).