Střechy Rabinský Opava

Roto - Výklopné okno R4

Firma ROTO nám také dodává střešní okna s „klasickým“ kyvným systémem otevírání slouží pro prosvětlení a provětrání vašich prostorů. Je to varianta funkčně a cenově přijatelná zejména pro místnosti s vysokou nadezdívkou, kde z oken není požadován výhled. V prostorách s vyšší vlhkostí, jako jsou ložnice, koupelny, kuchyně a toalety, najde kyvné okno uplatnění především v plastovém provedení. Mezi výrazné kvality patří naprostá odolnost proti vlhkosti a povrch bez nutnosti údržby. Praktické spárové přivětrávání zajišťuje výměnu vzduchu v místnosti. Materiál je 100% recyklovatelný. Okna pro dlouhou životnost instalujeme podle pokynů výrobce.

Bližší specifikace oken ROTO zde

Roto - Výsuvně kyvné okno R7

I tyto okna jsou pro vás užitečná, posuďte, jejich unikátní kování posouvá rovinu otáčení otevřeného křídla do horní čtvrtiny okenního rámu a současně vysunuje osu otáčení křídla směrem z místnosti. Křídlo tak nezasahuje do vnitřního prostoru a výsledkem je zcela volný přístup k oknu a neomezený pohyb v jeho okolí. Pohodlí zaručuje především sympatický způsob otevírání, zajištěná poloha spárového přivětrávání, komfortní mycí poloha a bezpečnostní zavírání. Klika pro ovládání je umístěna na spodní části křídla a všechny funkce lze zcela jednoduše ovládat jednou rukou. 

Bližší specifikace oken ROTO zde

Roto - Výklopné kyvné okno R8

Výklopné/kyvné střešní okno R8. Je díky umístění otočného bodu v horní části okna kompletně oteviratelné směrem ven. Volnosti nahoře odpovídá i komfort dole: všechny funkce okna se dají pohodně ovládat pomocí kliky jednou rukou. Navíc nabízí bezpečnostní zasklení s ochranou proti slunečnímu světlu a tepelnou izolací sériově i u střešních oken standardní řady. Všechna okna R8. jsou již z výroby osazena zateplovacím blokem WD, který v místnosti udržuje příjemné klima a šetří náklady na vytápění. Zde firma Střechy Rabinský Opava zaručuje odbornou montáží dlouhou funkčnost instalovaného střešního okna R8.