Střechy Rabinský Opava

Logo firmy rotoFirma Střechy Rabinský, vám dodá střešní okna značky ROTO. Ty snou Inteligentní technikou zaručují maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem. Mají také dokonalé ovládání. Výhody jsou příznivé, žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místnosti, pohodlné ovládání pro střešní okna jednou rukou ve spodní části okna. Jedna klika pro otevírání, větrání a mytí. A jako ideální doplněk i možnost dodání elektricky ovládaná venkovní rolety.

 

Střechy  Rabinský Opava - Velux Se střešními okny znčky Velux můžete maximálně využít svůj prostor. Okna s horním ovládáním můžete umístit nábytek pod své okno a přitom mít stále snadný přístup k jeho otevření a zavření. To umožňuje Střechám Rabinský Opava osadit okno do výšky, ve které budete mít perfektní výhled v sedě i ve stoje.

fakro
Instalujeme Střešní okna FAKRO jsou vhodná pro každý typ interiéru. Okna jsou vyráběna z těch nejkvalitnějších surovin a s použitím nejmodernějších technologií. Jen tak můžeme zaručit trvanlivost, bezpečnost, funkčnost a velmi dobré termoizolační parametry.